Leder, Team Nes-kontakt 
Jan Grønlund 90994465
jan@groenlund.no

Laglederkontakt, spillelister/cupinfo 
Yvonne Myhre 92282792
dtoern@online.no

Sekretær, hovedstyrekontakt 
Hanne Lindsveen 95822817
hlindsveen@gmail.com

Dommerkontakt  
Ann Kristin Kopperud 94826363
annkristin.kopperud@gmail.com 

Rekrutterings- og webansvarlig 
Mari-Janne Skjæret 97659914
mj.skjaeret@gmail.com 

Fotballskoleleder 
Odd E Wollberg 92022850
odd.wollberg@gmail.com

SU Team Nes / Trenerkontakt Haga brun 
Odd A Valberg 92080197
odd.valberg@sorum.kommune.no

Materialforvalter/ jentefotballkontakt 
Morten A Myrseth 99320864
morten@myrseth.no

Drift kiosk/ dugnader/ karusell/ kontakt anleggsgruppa 
Hilde Terjesen 47074324
hilde.terjesen@mills.no