Leder, FIKS, laglederkontakt
Hanne Lindsveen 958 22 817
fotball@haga-if.no

Nestleder, webansvarlig, leder Tine Fotballskole, trenerkoordinator
Thomas Ekman Håkonsen 911 94 522
tine.fotballskole@haga-if.no

Sekretær, rekruttering
Silje Myrdal 98 40 70 91
silje_myrdal@hotmail.com

Team Nes-styret SU
Odd Arne Valberg 92080197
oavalberg@gmail.com

Hovedstyrekontakt, politiattester, økonomi
Hilde Terjesen 470 74 324
hilde.terjesen@mills.no

Kioskansvarlig
Donatas Guzauskas 46595330
Donatasguzhas@gmail.com

Materialforvalter
Ida Grasmo 40103898
idab_@hotmail.com

________________________

Kontaktperson anleggsgruppa
Jan Grønlund 90994465
jan@groenlund.no